با سلام به شما بازدید کننده محترم. در حال حاضر شما به عنوان مهمان در سایت حضور دارید.درصورتی که می خواهید از کلیه مطالب و امکانات سایت استفاده کنید باید عضو شوید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

زمان کنونی: ۱۳۹۷-۵-۲۶, ۰۷:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

تابلوی اعلانات انجمن

[-]
جست و جو مطلب مورد نظر در انجمن

تحلیل و بررسی قیمت و ارزش بیت کوین
زمان کنونی: ۱۳۹۷-۵-۲۶, ۰۷:۳۸ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: admin
آخرین ارسال: admin
پاسخ: 15
بازدید: 14807

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین
دل نوشته من اگر حرف مفت خریدار داشت ، الان خیلی ها باید پولدار می بودند

سایت من http://www.buxnama.com

اطلاعات من محل سکونت: مشهد
اعتبار: 49

سپاس ها 1053
سپاس شده 988 بار در 654 ارسال

حالت من: هیچ کدام

ارسال: #1
با سلام.

با توجه به فراز و نشیب های ارزش بیت کوین در ماه های اخیر ، تصمیم گرفتم بخشی ایجاد کنم و در اینجا تحلیل ها و مسایل مرتبط با افزایش یا کاهش ارزش بیت کوین رو قرار بدم. این تحلیل ها یا ترجمه مطالب از سایتهای خارجی می باشد و تحلیل های شخصی بنده.

ما فقط تحلیل قرار می دهیم و به هیچ کدام از دوستان توصیه خرید یا فروش بیت کوین را ارائه نمی کنیم و مسئوولیت به عهده خود کاربر خواهد بود.

از اونجایی که نمی خوام پیوستگی مطالب بهم بخورد این بخش قفل می شود و فقط دوستان می توانند با فشردن تشکر اعلام حضور کنند و بنده اگر ببینم این قسمت مورد استقبال قرار گرفته است ادامه خواهم داد.اگر سوال یا مشکلی دارید فعلا از طریق ارسال پیام خصوصی اعلام کنید.
با کلیک بر روی دکمه تشکر ( در زیر هر پست ) به نویسنده آن دلگرمی دهید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳-۱۰-۱۵ ۰۳:۳۸ عصر، توسط admin.)
۱۳۹۳-۱۰-۱۵ ۰۱:۲۵ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hamili ، msmn1372
تبلیغات
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #2
RE: تحلیل و بررسی قیمت و ارزش بیت کوین
منبع : Cryptocoinsnews
ترجمه : انجمن باکس نما
ذکر مطالب ذیل بدون اعلام منبع خلاف می باشد.

مقدمه :

یک شبه ، قیمت بیت کوین به نزدیک سطح حمایتی بلند مدت خود در حدود قیمت 270 دلار سقوط کرد. این محدوه یک نقطه بحرانی برای چارت قیمت محسوب می شود و نهایتا پایان روند کاهش قیمت به چشم میخورد. البته هنوز کاهش قیمت محتمل می باشد و فعالان بازار پیشنهاد می کنند که معامله گران منتظر تایید اتمام روند نزولی بمانند.

تحلیل قیمتی بیت کوین

[تصویر:  1420455242411.png]

همان طور که در چارت بالا مشاهده می کنید قیمت تا نزدیک خط صعودی و بلند مدت حمایتی بیت کوین یعنی قیمت 270 دلار نزول کرده و عدد 277 دلار را به عنوان کف قیمتی ثبت کرده است.
کف قیمت هنوز توسط واگرایی قوی با دو اندیکاتور RSI و MACD تایید نشده است . روی چارت روزانه یک واگرایی قوی جهت برگشت روند مشاهده می شود. هر چند هنوز روی چارت ساعتی احتمال کاهش قیمت روزهای آتی مشاهده می شود.

[تصویر:  1420455332221.png]

روی چارت با اندیکاتورها شلوغ شده است و من بابت عدم توضیح دقیق معانی اندیکاتورها در اینجا عذرخواهی می کنم. به جای این توضیحات من می خواهم نظر را شما سطوح پیوت ماهانه جلب کنم که در حال حاضر روی سطح 278 دلار از قیمت حمایت کرده است . سطوح بعدی پیوت حمایتی در قیمت های 262 دلار و 255 دلار می باشد که قیمت پتانسیل کاهش تا آن سطوح را دارد.

امکان دارد قیمت در سطح حمایتی بلند مدت نفوذ کند ( در چارت روزانه بالا با رنگ قرمز و در حاشیه نوشته شده است). این نفوذ در چارت پایین مورد بحث قرار گرفته است.

[تصویر:  142045544891.png]

تصویر چارت روزانه بیت کوین – یوان ( واحد پول چین)

قیمت BTC/CNY ( منظور ارزش بیت کوین در برابر یوان می باشد) تا خط حمایتی صعودی نزول کرده است و قبل از اینکه کندل
دوجی نامطمینی را ایجاد کند آن را لمس کرده است. یک واگرایی قوی با RSI با رنگ بنفش در تصویر نشان داده است.
چارت BTC/CNY یک سطح پیوت حمایتی در قیمت 1590 یوان دارد. اگر بنا به کاهش بیشتر ارزش بیت کوین در برابر یوان باشد قیمت تا آن محدوده نزول خواهد داشت.

اگر چه سطح حمایتی بلندمدت لمس شده و قیمت در محدوده آن حمایت شده ، ولی هیچ دلیلی وجود ندارد که اعتقاد داشته باشیم قیمت دیگر پایینتر نخواهد آمد . به جای تلاش برای اینکه در این منطقه بحرانی این قیمت را یک کف محسوب کنیم ،منتظر تحلیل های هفته جاری برای اخذ تاییدیه بازگشت روند باید بمانیم و به خوانندگان مقاله هشدار بدهیم که این نقطه پتانسیل ورود به بازار را دارد.

تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین

چارت فوق هیستوری گذشته قیمت از 2012 را نشان نمی دهد و به همین دلیل لازم است که ما نگاهی به چارت بلند مدت Mt.Gox بیاندازیم.

[تصویر:  1420455578811.png]

همانطور که در چارت مشاهده می کنید در اینجا نیز افت شدید قیمت تا نزدیک خط حمایتی واکنش قیمت را نشان می دهد. موج شماره چهار الیوت (توضیح ادمین : درباره امواج الیوت به زودی مطالب مناسبی در انجمن قرار می گیرد) موقعیت اوکازیون برگشت و نزول در حدود ماه فوریه 2014 را نشان می دهد. هر چند در چارت خیلی واضح و مشخص نیست ، یک جهش قیمتی قوی از خط روند افزایشی وجود داشته است که در آن قیمت توسط خریداران از 98 دلار به 350 دلار رسیده است. این مطلب باعث می شود که اعتبار این خط روند حمایتی صعودی بالاتر برود و ما به خوبی می توانیم ببینیم مجدد قیمت تسلیم این خط روند حمایتی و صعودی بشود.

به هر حال باید موارد احتیاطی را در نظر گرفت. در دو چارت اول مسیر احتمالی ادامه روند قیمت و همچنین در چارت Mt.Gox ، موج شماری امواج الیوت مربوط به آن هر دو پتانسیل صعود قیمت در آینده را نشان میدهند. شمارش امواج هنوز قطعی نیست و وقتی رفتار قیمت احتمالات دیگر را نشان داد این شمارش بروزرسانی خواهند شد. یکی از خوانندگان مطلب به نام Adaysun چارت مشابهی را در بخش نظرات قرار داده و یک احتمال دیگر از رفتار قیمت را در آن نشان داده است.(تصویر زیر )

[تصویر:  1420455660951.png]

من در این چارت خط بالایی کانال را کمی پایینتر اورده ام تا امکان وقوع تجاوز از خطوط بالا و پایین کانال را بهتر بتوان نشان داد. وقتی قیمت به دیواره بالایی کانال نفوذ می کند اغلب به ما هشدار می دهد که ما می توانیم انتظار نفوز به دیواره پایینی کانال را نیز داشته باشیم. ما نمی دانیم که این اتفاق می افتاد یا نه، اما امکان وقوع ان برای ما پررنگ تر می شود.این دقیقا همان چیزی است که می توان از حیله گری چارت بیت کوین انتظار داشت! نفوذ قیمت در خط حمایتی صعودی باعث ترس فروشندگان می شود و آنها در پایین ترین قیمت ها می فروشند و در بالاترین قیمتها خرید می کنند و قیمت پس از این حیله گری مجدد برای انجام ان به مسیر قبلی خود ادامه می دهد. این نفوذهای مکارانه ممکن است برای چند دقیقه و یا حتی چند هفته ادامه پیدا کند.

اگر شمارش امواج صحیح باشد و کانال به درستی رفتار قیمت در آینده را نشان دهد، ما می توانیم ببینیم انتظار افزایش قیمت متحیر کننده است. چارت در حالت لگاریتیم می باشد و سمت راست چارت به صورت نمایی افزایش پیدا می کند. هیچ پیشگویی از قیمت در اینجا ذکر نشده است و باید تاکید کرد که مسیر پیش بینی بینی شده برای قیمت فقط یک پیش بینی بر اساس مفاهیم اولیه امواج الیوت می باشد. اساسا چیزی که در چارت قیمت بیت کوین روی خواهد داد را باید در ادامه دید.

[تصویر:  142045574921.png]

چارت BTC/CNY احتمال دیگری از روند قیمت در ماه های جاری را نشان می دهد.در این حالت کانال قیمتی حفظ می شود و قیمت یک سقف دیگر ثبت خواهد کرد ولی این بار به دیواره بالایی کانال نخواهد رسید و نزول خواهد داشت.
چیزی که در چارت بالا نشان داده نشده است این است که قیمت بعد از تکمیل موج پنجم الیوت برای تشکیل دوباره امواج الیوت می تواند به خوبی تمام مسیر صعود را تصحیح کند و به محدوده 55 دلار یا 555 یوان بازگردد و از آنجا دوباره شروع به صعود طی پنج موج بنماید.

خلاصه مطلب :

قیمت بیت کوین در محدوده خط حمایتی در حال نوسان است. در زمان نوشتن این مطلب خط ساپورت (حمایت) قیمت را بالای 270 دلار (1600 یوان) نگه داشته است. با توجه به پیوت های قیمتی در چارت ها ، احتمال کاهش تا قیمت 255 دلار ( 1590 یوان) نیز وجود دارد.

پایان روند کاهش قیمت هنوز تایید نشده استٰ و معامله گران و سرمایه گذاران اصرار دارند تا برای اخذ این تایید صبر کنند و بعد از آن وارد بازار شوند. فعلا تا زمان اخذ تایید پایان کاهش از ورود به بازار برای گرفتن سود از این نوسانات خودداری کنید. هنوز سودهای خوبی در ادامه منتظر شماست پس صبور باشید. هر حرکت قوی قیمتی چه به سمت بالا چه به سمت پایین به راحتی می تواند توسط هیجانات بازار برگردد .

دوستان عزیز احتمالا بعضی از واژه ها برای شما نامفهوم باشد. برخی از آنها در قسمت بازارهای مالی توضیح داده شده. اگر مواردی بود که نمی دانستید اگر صبر کنید حتما در انجمن توضیح داده خواهد شد و اگر عجله دارید به صورت موردی می توانید به صورت خصوصی سوال کنید.

با تشکر
موفق باشید.

۱۳۹۳-۱۰-۱۵ ۰۳:۳۶ عصر
 سپاس شده توسط msmn1372
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #3

[تصویر:  1420505793881.png]

چارت 15 دقیقه ای Bitstamp چزئیات رفتار قیمت را در هفته گذشته نشان می دهد. دیروز ( یک شنبه ) قیمت به سمت سطح حمایتی بلندمدت خود سقوط کرد ( خط قرمز رنگ و پررنگ تر ) و به صورت متقاطع چندین بار سطح بالای قیمت در آوریل سال 2013 یعنی 261 دلار را لمس نمود. امروز و در زمان باز بودن بازارهای آسیا قیمت مجدد به بالای این سطح حمایتی برگشت کرد ، جایی در حال حاضر قیمت بین دو خط بادبزن فیبو بالا و پایین می رود و در حال نزدیک شدن به خط مووینگ اوریج با دوره 200 می باشد.(خط قرمزرنگ باریک)

ساختار موجهایی که از کف قیمت در دیروز به سمت بالا حرکت کرده اند به نظر می رسد که یک موج پیش رونده (ایمپالس) و ساختار کاملی از پنج موج را نشان می دهند. تا زمانی که ما چهار ست از موج ها را برای تکمیل موج پیش رونده ببینیم ما نمی توانیم با اطمینان بگوییم که این یک موج پیش رونده عالی بوده است. در حال حاضر ما فرض می کنیم که ساختار این حرکت به صورت اصلاح قیمت بوده و منتظر دریافت علایم دیگری جهت رفتار قیمت می باشیم. علائمی مانند عبور قیمت به بالای خطوط مووینگ اوریج 20 و 200 در چارتهای یک ساعته و چهار ساعته.

[تصویر:  1420505793972.png]

چارت 4 ساعته BTC/CNY رفتار قیمت را از سپتامبر 2014 نشان می دهد و نشان می دهد که قیمت در حال حاضر بالای خط حمایتی بلندمدت صعودی حر کت می کند. توجه داشته باشید که خط 20MA ( خط سبز رنگ) و خط 200MA (خط قرمز رنگ) هنوز با فاصله زیادی در بالای قیمت قرار دارند و ما هنوز تا زمانی که بتوانیم تایید بیشتری برای صعود بگیریم وقت داریم. به همین دلیل ما باید صبر کنیم و هر معامله ای که در سطح جاری باز شود باید با حجم محتاطانه باز گردد و حداکثر حد ضرر در قیمت 1575 یوان ( 255 دلار) در نظر گرفته شود.

خلاصه مطلب :

قیمت بیت کوین از یک خط حمایتی بلند مدت مهم به سمت بالا برگشت نموده است.
با اینکه ما یک چارت با تنظیمات مطلوب برای صعود از نقطه بحرانی کنونی داریمٰ، ما هنوز هیچ تاییدی مبنی بر اتمام روند کاهشی نداریم. ما منتظر چند تایید هستیم : صعود قیمت به بالای خط مووینگ اوریج 200 (200MA) ، یک مجموعه کامل از پنج موج که بیانگر موج پیش رونده باشند و در کنار این موارد ، همراهی اندیکاتورهای RSI و MACD جهت صعود قیمت.

فعلا از انجام معامله خرید پرهیز کنید ، قیمت باید مجدد کف قیمت در موج شماره دو را قبل از موج سودآور شماره 3 تست کند.

۱۳۹۳-۱۰-۱۶ ۰۵:۲۸ صبح
 سپاس شده توسط msmn1372 ، hamili
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #4

مقدمه :

پیشروی میان مدت قیمت بیت کوین بدون Bitstamp

توضیح : Bitstamp یک کارگزار مهم برای خرید و فروش بیت کوین و تبدیل ارز می باشد که دو روز پیش یکی از حساب های آن مورد سرقت قرار گرفت و در حدود 19000 بیت کوین از حساب انها دزدیده شد.

بیت کوین در حال ساختن قله های قیمتی جدید در یک بازار محتاط و در بالای سطح حمایت می باشد. هنوز تاییدی برای یک روند صعودی بزرگ مشاهده نمی شود, ولی ما سیگنالهای مبنی بر صعود قیمت در میان مدت داریم.

تحلیل قیمت بیت کوین :

به دلیل غیرفعال بودن چارت Bitstamp امروز تحلیل را بر اساس چارت BTC/CNY انجام می دهیم.

[تصویر:  1420623418591.png]

چارت 4 ساعته BTC/CNY پیشروی قیمت در بالای خط حمایتی صعودی را به خوبی با چهار قله که هر کدام بالاتر از دیگری قرار گرفته اند از کف قیمتی روز یکشنبه یعنی 1578 یوان نشان می دهد.
قیمت دو عدد کندل (شمع- توضیحات در بخش بازارهای مالی) صعودی در بالای خط مووینک اوریج با دوره 20 (خط سبزرنگ) دارد و از عدم واگرایی بین RSI و MACD می توان انتظار داشت که هدف قیمت رسیدن به خط مووینگ اوریج با دوره 50 (MA50) و خط بادبزن فیبو در محدوده قیمت 1833 یوان می باشد.

(توضیح : دوستان دقت داشته باشند که اندیکاتورها , مانند RSI و ... هر کدام تفاسیر مخصوص خود را دارند و بیانگر موارد مهمی در بازار هستند.البته اندیکاتورها به ما آینده قیمت را نمی گویند , اما وضعیت جاری بازار را با دقت تقریبا بالایی نشان می دهند)

[تصویر:  1420623418682.png]

با کمی دقت به رفتار قیمت در چارت یک ساعته فوق, ما بهتر می توانیم خطوط حمایت و مقاومت در این محدوده را ببینیم.چارت به ظاهر شلوغ و بهم ریخته می باشد, اما با چند توضیح می توان چارت را برای خواننده ساده نمود :

1 – خطوط افقی که به سمت راست چارت امتداد یافته اند نقاط پیوت قیمتی هستند که معمولا در اکثر نرم افزارهای رایج بازار وجود دارند.(منظور نرم افزارهای مربوط به بازارهای مالی)
2- خطوط منحنی و محدوده های هاشور خورده , مووینگ اوریج ها و انجراف معیارهای استاندارد انها می باشند. بعضی از مووینگ اوریج ها در زیر خط مرکزی خود هاشور خورده اند و منظور همان مناطق قهوه ای رنگ پشت کندل های قیمتی می باشد. تمرکز ما بر روی این مناظق نیست و ما بیشتر با خود خط مرکزی سر و کار داریم.

در چارت ساعتی می توان دید که قیمت به بالای خط سبزرنگ 20MA صعود کرده است . این خط از پایین به سمت بالا خط آب رنگ مربوط به MA50 را قطع کرده است. در حال حاضر آخرین کندل زردرنگ به سمت بالای تقاطع خط نارنجی رنگ MA100 و خط آبی رنگ پیوت در حدود قیمت 1730 یوان صعود کرده است.
این مساله که هر دو خط نارنجی رنگ MA100 و خط آبی رنگ پیوت چند بار توسط سه کندل قرمزرنگ تست شده اند به ما این اطمینان را می دهد که قیمت 1730 یوان حفظ خواهد شد و قیمت به سمت سطح مقاومت پویتی بعدی یعنی قیمت 1805پیش خواهد رفت.
مسیر حرکت قیمت به صورت مستقیم نخواهد بود و زمانی که قیمت به 1805 یوان برسد ما حتما قبل از رسیدن قیمت به سطح 1833 یوان یک حرکت اصلاحی را شاهد خواهیم بود. این سطح قیمتی از درون چارت 4 ساعته تشخصی داده شده است.
(توضیح : در حرکت های اصلاحی می توان اقدام به افزودن بر حجم خرید در معامله کرد)

به هنگام برخورد خط سبزرنگ مربوط به MA20 به خط نارنجی رنگ MA100 و قطع نمودن این خط ÷یروش قیمت قویتر خواهد شد. در برخی نقاط ممکن است قیمت برای رسیدن به نقطه حمایت حاصل از خط MA20 به سمت این خط نزول کند. برای داشتن حاشیه امنیت در معامله بهتر است که حد ضرر را در زیر خط MA20 در نظر بگیریم و همچنین زمانی که خط MA20 از پیوت 1730 یوان عبور کرد(یا خط MA100 را قطع نمود- هر کدام که زودتر اتفاق افتاد) می توان حد ضرر را به نقطه ورود منتقل کرد تا در صورت بازگشت قیمت و عدم توانایی قیمت به سطوح تعیین شده از معامله به صورت سر به سر و بدون ضرر خارج شویم.

خلاصه مطلب :

در چارت 4 ساعته قیمت نشانه های اولیه ای از پشیروی در میان مدت را به سمت بالا نشان می دهد. چارت یک ساعته علائم اولیه یک روند صعودی را تایید میکند و به ما می گوید که پتانسیل معامله در زمان بازبودن بازارهای آسیا وجود دارد. نقطه ورود بین اعداد 1715 یوان و 1730 یوان می باشد. حد ضرر در زیر خط MA20 در نظر گرفته می شود و با پیشروی این خط به سمت بالا این حد ضرر نیز باید به سمت بالا آورده شود. هدف قیمتی برای این موج در قیمت 1833 یوان در نظر گرفته می شود و حد سود را در عدد 1805 یوان می توان گرفت.

زمانی که این موج در با نزدیک شدن به 1833 یوان و در نزدیگی خط MA200 کامل شد انتظار یک اصلاح بزرگتر و حرکت قیمت رو به پایین جهت انجام این اصلاح را داریم.

۱۳۹۳-۱۰-۱۷ ۰۲:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط msmn1372 ، hamili
تبلیغات
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #5
با سلام.

با عرض پوزش بنده به یک مسافرت 1 هفته ای رفته بودم و تقریبا دسترسی به اینترنت نداشتم.

در این مدت فراز نشیب هایی در ارزش بیت کوین اتفاق افتاده و یک سری تحلیل ها در سایتها مرجع نوشته شده که الان با توجه به اینکه دیگر مربوط به گذشته است ترجمه نخواهد شد. مجدد از فردا در خدمت شما هستم و ترجمه آخرین تحلیل را قرار خواهم داد.

۱۳۹۳-۱۰-۲۷ ۰۷:۱۸ عصر
 سپاس شده توسط مرتضی طاهری
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #6
دیشب یک معامله انجام دادم و امروز با 54 سنت سود بسته شد. (سرمایه : 0.04BTC)

۱۳۹۳-۱۰-۲۸ ۰۲:۵۶ عصر
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #7
تصمیم گرفتم یک بخش رو برای کسب درآمد از طریق انجام معاملات آنلاین در بازار ایجاد کنم. البته این بخش برای اعضای ویژه خواهد بود.
این بخش شامل قسمت های زیر خواهد بود :

تحلیل های قیمت بیت کوین
کارگاه لایو معاملات بیت کوین
ارائه سیگنال برای خرید و فروش

همچنین برای کابران معمولی فقط بخش اعلام نتایج معاملات قابل دسترسی خواهد بود.

۱۳۹۳-۱۰-۲۸ ۰۲:۵۹ عصر
تبلیغات
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #8

مقدمه :

[تصویر:  1421606339881.png]

در چارت امروز نسبت به چارت دیروز تغییرات کوچکی ایجاد شده که نشان می دهد که خط بادبزن فیبو برای کاهش اخیر قیمت یک خط حمایتی ایجاد کرده است. این خط برای خلوت تر بودن عکس چارت حذف شده است و فقط خط سبزرنگ مووینگ اوریج با دوره 20 و خط قرمز رنگ مووینگ اوریج با دوره 200 در چارت نشان داده شده است.دو خط بنفش رنگ داخل چارت نشان دهنده ساختار اصلاحی قیمت هستند که در حال حاضر کامل شده است ( یا در حال کامل شدن می باشد).

با توجه به اینکه بیت کوین مدتی در فاصله دوری نسبت به مووینگ اوریج 200 معامله شده است, احساس بازار این است که قیمت بیت کوین تمایل به بازگشت به این خط یعنی در حدود قیمت 242 دلار را دارد.وقتی قیمت به این سطح رسید و خط مووینگ اوریج 200 را لمس کرد به نظر می رسد که مومنتم حرکت به سمت بالا قیمت را تا محدوده 260 نیز بالا ببرد.

خلاصه تحلیل :

ساختار اصلاحی قیمت به نظر می رسد که نزدیک به تکمیل شدن باشد و به زودی شاهد افزایش قیمت تا محدوده خط مووینگ اوریج 200 خواهیم بود.

هدف قیمت در محدوده 260 دلار به نظر می رسد و شاید مقداری بالاتر و تا حدود 275 دلار نیز برود. قیمت معادل برای چارت بر اساس ارزش در برابر یوان چین حدود 1550 یوان می باشد.

در چارت 1 ساعته انتظار صعود قیمت تا بالای خط مووینگ اوریج 200 می رود. قبل از ورود به پوزیشن خرید منتظر این سیگنال بمانید.

۱۳۹۳-۱۰-۲۸ ۱۱:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط msmn1372
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #9
تصمیم گرفتم واسه استفاده عموم کاربران این بخش رو در سطح دسترسی عمومی بذارم باقی بمونه تا عزیزان بتونن استفداه کنن و کم کم با لغات تخصصی مباحث تحلیلی بازارهای مالی هم آشنا بشن.

چند تا مطلب در سایت مرجع گذاشته شده بود که پیش بینی صعود قیمت تا 300 دلار رو نوشته بود و دیدید که اتفاق افتاد.الان قیمت در فاز اصلاحی خودش بوده و مقداری نزول داشت و کم کم اصلاح رو به پایان است.

از امشب مجدد سعی می کنم ترجمه تحلیل قیمتی بیت کوین رو قرار بدم. هرچند واقعا از لحاظ زمانی محدودیت دارم.

امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره

۱۳۹۳-۱۱-۱۰ ۱۲:۰۱ صبح
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #10
چون الان وقتم واسه تایپ و تهیه عکس کمه خلاصه تحلیل رو میگم انشالا در روزهای آینده سعی میکنم کاملتر ترجمه کنم.

خلاصه :

همانطور که در ارسال قبلی هم گفتم پیش بینی اصلاح قیمت تا محدوده قیمت 220-240 دلار برای بیت کوین انجام شده بوده که بازار امروز این سطوح رو دیده و به نظر میرسه روند رو به رشد قیمت بیت کوین تا محدوده 300 دلار و بالاتر شروع شده است.

۱۳۹۳-۱۱-۱۰ ۱۲:۰۴ صبح
 سپاس شده توسط msmn1372
تبلیغات
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان