با سلام به شما بازدید کننده محترم. در حال حاضر شما به عنوان مهمان در سایت حضور دارید.درصورتی که می خواهید از کلیه مطالب و امکانات سایت استفاده کنید باید عضو شوید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

زمان کنونی: ۱۳۹۷-۹-۱۹, ۰۱:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

تابلوی اعلانات انجمن

[-]
جست و جو مطلب مورد نظر در انجمن

افتتاح حساب در Blockchain
زمان کنونی: ۱۳۹۷-۹-۱۹, ۰۱:۰۷ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: admin
آخرین ارسال: ali.rafami
پاسخ: 6
بازدید: 7620

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین
دل نوشته من اگر حرف مفت خریدار داشت ، الان خیلی ها باید پولدار می بودند

سایت من http://www.buxnama.com

اطلاعات من محل سکونت: مشهد
اعتبار: 49

سپاس ها 1053
سپاس شده 989 بار در 655 ارسال

حالت من: هیچ کدام

ارسال: #1
سریعترین و راحت ترین روش ساخت حساب بیت کوین و کار با آن، استفاده از سایت بلاک چین (Blockchain) است. جهت ساخت حساب در بلاک چین، از لینک زیر استفاده نمایید:

https://blockchain.info/wallet/new

با وارد شدن به لینک فوق، یک فرم مشابه شکل زیر مشاهده می کنید که جهت افتتاح حساب لازم است تنها ایمیل خودتان را وارد کنید و یک پسورد (شامل حداقل 10 کاراکتر) انتخاب نمایید و دکمه continue را کلیک کنید تا حساب شما ساخته شود.

[تصویر:  140534839481.png]

چنانچه حساب شما بطور موفقیت آمیز ایجاد شده باشد، فرمی مشابه شکل زیر به شما نمایش داده می شود. عبارت مشخص شده در وسط این فرم را یادداشت نمایید. در صورت فراموشی رمز عبور در آینده، این عبارت برای بازیابی رمز عبور از شما در خواست خواهد شد. پس از یادداشت این عبارت، دکمه continue را کلیک کنید.

[تصویر:  1405344099531.jpg]

در این مرحله به صفحه لاگین منتقل می شوید و اطلاعات حساب، به ایمیل شما ارسال می شود. لازم است این صفحه را بوکمارک نمایید تا هر بار نیاز به وارد کردن آیدنتیفایر نداشته باشید و تنها با وارد کردن رمز عبور وارد حساب خود شوید. همچنین ایمیل خود را چک کنید و روی لینکی که جهت تایید ایمیل برای شما ارسال شده کلیک کنید.

[تصویر:  1405344644321.jpg]

پس از ورود به حساب، می توانید آدرس کیف پول یا والت (wallet) خودتان را ببنید. اگر کسی قصد ارسال بیت کوین برای شما دارد، این آدرس را در اختیارش قرار دهید. جهت مشاهده تراکنشهای حسابتان، روی گزینه My Transactions که در شکل زیر مشخص شده کلیک کنید.

[تصویر:  1405345459321.png]

جهت ارسال بیت کوین به حساب دیگران، روی گزینه Send Money که در شکل بالا مشخص شده کلیک کنید تا صفحه مشابه شکل زیر باز شود. در این صفحه لازم است که آدرس کیف پول مورد نظرتان جهت ارسال بیت کوین و مقدار مورد نظرتان را وارد کنید و دکمه Send Payment را کلیک کنید. چنانچه بیت کوین کافی در حساب شما موجود باشد، تراکنش پذیرفته شده و مبلغ از حساب شما کسر شده و به حساب مورد نظر ارسال می شود.

[تصویر:  1405346793271.jpg]

توجه داشته باشید که ممکن است مقداری کارمزد جهت انتقال پول از حساب شما کسر شود. بنابراین حداکثر مبلغ قابل ارسال به دیگران، به اندازه کارمزد از موجودی حساب شما کمتر است. شما می توانید مقدار کارمزد نقل و انتقالات حسابتان را خودتان تعیین کنید. توجه نمایید که هرچه کارمزد کمتری در شبکه بیت کوین بپردازید تراکنشهای شما دیرتر تایید(confirm) خواهند شد و هرچه کارمزد بیشتری بپردازید تراکنشهای شما از اولویت بالاتری برخوردار می شوند و بررسی و تایید آنها در شبکه بیت کوین، سریعتر صورت می گیرد.

جهت مشخص کردن کارمزد حساب، روی گزینه تنظیمات حساب که در شکل 4 مشخص شده، کلیک کنید. پس از کلیک ممکن است مجدد پسورد حساب از شما درخواست شود که باید وارد نمایید یا ممکن است یک هشدار مبنی بر اینکه اطلاعات این بخش حساس هستند به شما نمایش داده شود که باید روی دکمه continue کلیک کنید. اکنون در بخش تنظیمات حساب، روی گزینه General که در شکل زیر مشخص شده کلیک کنید و در قسمت Fee Policy که در شکل مشخص شده، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید. در صورت انتخاب گزینه Frugal، در زمان ارسال بیت کوین به دیگران معمولا هیچ کارمزدی از حساب شما کسر نخواهد شد اما زمان پردازش و تایید (confirm) این تراکنش شما در شبکه، بطور قابل ملاحظه ای زیاد خواهد بود. در صورت انتخاب گزینه Normal(توصیه می شود از این گزینه استفاده نمایید)، در حدود 0.0001 بیت کوین به عنوان کارمزد، هنگام ارسال بیت کوین به دیگران از حساب شما کسر خواهد شد. در صورت انتخاب گزینه Generous، در هر ارسال حدود 0.001 بیت کوین به عنوان کارمزد از حساب شما کسر خواهد شد اما تضمین می کند که تراکنش شما از اولویت بالایی جهت پردازش و تایید برخوردار است.

[تصویر:  1405347134211.jpg]
با کلیک بر روی دکمه تشکر ( در زیر هر پست ) به نویسنده آن دلگرمی دهید.

۱۳۹۳-۴-۲۳ ۰۷:۰۴ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Ir42at
تبلیغات
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #2
افتتاح حساب در microwallet
همانطور که در اینجا توضیح داده ایم ، اکثر سایتهای کسب درآمد بیت کوین برای انتقال بیت کوین به کیف پول شما از طریق حسابهای میکرو والت استفاده می کنند.پس برای شما لازم و ضروری است که در کنار حساب کیف پول خود از این حسابها نیز استفاده کنید تا میزان کسب درآمد شما بالاتر برود.

یکی از معتبرترین سایتها در زمینه ارائه حساب میکرو سایت زیر می باشد .

1 - برای عضویت و افتتاح حساب میکرووالت ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید :

2 - در صفحه اول سایت طبق تصویر زیر می توانید برای عضویت بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید :

[تصویر:  1405492626531.png]

3 - در صفحه بعد طبق توضیحات مندرج در تصویر زیر ، فرم را پر کنید:

[تصویر:  1405493025591.png]

با کلیک بر بروی Register ثبت نام شما انجام می پذیرد. البته دقت کنید که در صفحه بعد به شما پیغام می دهد که جهت فعالسازی حساب باید به ایمیل خود وارد شوید و بر روی لینکی که از طرف این سایت برای شما فرستاده شده کلیک کنید تا عملیات فعالسازی انجام بگیرد.

برای مشاهده سایتهایی که به میکرو والت واریز فوری دارند بر روی همین متن کلیک کنید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳-۴-۲۵ ۰۳:۲۲ عصر، توسط admin.)
۱۳۹۳-۴-۲۵ ۱۱:۲۵ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط bigfire ، Ir42at
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #3
RE: افتتاح حساب در Blockchain
با سلام مجدد

از اونجایی که دو سه روز پیش کیف پول آنلاین مربوط به داگ کوین هک شد و دچار مشکل شد، بنده تمامی حسابهای خودم رو از انلاین به صورت دسکتاپ درآوردم تا مطمئن تر باشه

به شما هم توصیه میکنم برای هر مدل سکه کیف پول دسکتاپ آن را نصب کنید.

برای دانلود کیف پول دسکتاپ بیت کوین روی همین متن کلیک کنید و سپس فایل مربوط به ویندوز را دانلود و نصب کنید. سپس اگر شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنت شما ساعات رایگان برای استفاده از اینترنت به شما می دهد برنامه را اجرا کرده تا کیف پول Syns شده و بتوانید از آن به بعد تراکنش ها خود را مشاهده کنید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳-۶-۱۸ ۰۲:۰۸ صبح، توسط admin.)
۱۳۹۳-۵-۸ ۰۱:۲۱ صبح
 سپاس شده توسط oghab222 ، bigfire ، Ir42at
تازه وارد
کاربر انجمن

دل نوشته من

سایت من

اطلاعات من محل سکونت:
اعتبار: 0

سپاس ها 3
سپاس شده 8 بار در 6 ارسال

ارسال: #4
سلام چطوری والت آنلاین خودمو به والت دسکتاپ تبدیل کنم
(قبلا نرم افزارو از سایت دانلود کرده ونصب کردم ) DodgyDodgyDodgyUndecidedUndecidedUndecided
به امید موفقیت

۱۳۹۴-۲-۲۱ ۰۴:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط admin ، bigfire ، Ir42at
تبلیغات
مدیریت کل سایت
مدیر کل سایت

سپاس ها 1053

ارسال: #5
(۱۳۹۴-۲-۲۱ ۰۴:۱۱ عصر)oghab222 نوشته شده توسط:  سلام چطوری والت آنلاین خودمو به والت دسکتاپ تبدیل کنم
(قبلا نرم افزارو از سایت دانلود کرده ونصب کردم ) DodgyDodgyDodgyUndecidedUndecidedUndecided

حساب انلاین رو نمیشه تبدیل به دسکتاپ کرد. حساب دسکتاپ حساب جداگانه و جدیدی خواهد بود.

۱۳۹۶-۹-۱۲ ۰۱:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط bigfire ، Ir42at
تازه وارد
کاربر انجمن

دل نوشته من

سایت من

اطلاعات من محل سکونت:
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #6
دوستان من از والت jaxx استفاده میکنم و واقعا راضیم،هم نسخه دسکتاپ داره هم نسخه موبایل برای اندروید و ios حتما استفاده کنید که عالیه،اینم سایتش jaxx.io

عمل بینی
جراحی بینی
۱۳۹۶-۱۱-۲۷ ۰۱:۰۴ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان