با سلام به شما بازدید کننده محترم. در حال حاضر شما به عنوان مهمان در سایت حضور دارید.درصورتی که می خواهید از کلیه مطالب و امکانات سایت استفاده کنید باید عضو شوید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

زمان کنونی: ۱۳۹۷-۷-۴, ۰۸:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

تابلوی اعلانات انجمن

[-]
جست و جو مطلب مورد نظر در انجمن

نظافت منزل در غرب تهران
زمان کنونی: ۱۳۹۷-۷-۴, ۰۸:۰۲ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nezafati
آخرین ارسال: nezafati
پاسخ: 1
بازدید: 42

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظافت منزل در غرب تهران

تازه وارد
کاربر انجمن

وضعيت : آفلاین
دل نوشته من

سایت من http://barbarisharif.com/

اطلاعات من محل سکونت:
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

حالت من: هیچ کدام

ارسال: #1
نظافت منزل در غرب تهران
نظافت منزل در غرب تهران
اگر شما جزو آن دسته افراد های هستید که در غرب تهران ساکن هستید و به دنبال یک فرد نظافتچی معتبر می گردید با ما همراه باشید.
نظافت منزل امری ضرورست و باید چند روز یک بار برای روحیه و تمیز نگهداشتن محل زندگی و یا کار انجام شود . شما می توانید از دوستان و افرادی که میشناسید کمک بخواهید و نظافت منزل خود را به آنها بسپاری درغیر اینصورت می تونید از شرکت های معتبر خدمات نظافتی استفاده کنید
شرکت خدمات نظافتی شرکتی می باشد که نظافتچی های معتبر و ماهر به خدمت گرفته است و شروع به تبلغات اینترنتی یا محلی( تراکت ، sms) می کند تا این افراد را برای نظافت منزل مشتریان خود اعزام کند.
به خدمت گرفتن نظافتچی خانم و آقا از شرکت مزایای زیادی دارد که می توان به معتبر بودن آن اشاره کرد یا می توان به ارائه خدمات با کیفیت اشاره کرد. فردی که از سوی شرکت ارسال میشود برای تمیز کردن محل مورد نظر شما تجهیزات لازم را نیز به همراه خود می آورد و برای اینکه همیشه در شرکت کار کند موظف است رضایت کامل مشتری را کسب کند.
شرکت خدمات نظافتی آفتاب از جمله شرکت های معتبر و مجاز در تهران می باشد خدمات نظافت منزل ، نظافت شرکت ، نظافت راه پله را در سراسر تهران ارائه می دهد.
نظافت منزل غرب تهران از جمله خدمات آفتاب می باشد که مشتریان خود درغرب تهران ارائه می دهد. از مناطق مهم در این محدوده می توان به شهرک زیبا ، سعادت آباد ، شهرک راه آهن و ... اشاره کرد.
۱۳۹۷-۶-۱۵ ۰۱:۲۷ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تبلیغات
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان