با سلام به شما بازدید کننده محترم. در حال حاضر شما به عنوان مهمان در سایت حضور دارید.درصورتی که می خواهید از کلیه مطالب و امکانات سایت استفاده کنید باید عضو شوید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

زمان کنونی: ۱۳۹۷-۸-۲۷, ۰۲:۵۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

تابلوی اعلانات انجمن

[-]
جست و جو مطلب مورد نظر در انجمن

معتیر ترین شرکت خدمات نظافتی
زمان کنونی: ۱۳۹۷-۸-۲۷, ۰۲:۵۶ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nezafati
آخرین ارسال: nezafati
پاسخ: 1
بازدید: 141

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تازه وارد
کاربر انجمن

وضعيت : آفلاین
دل نوشته من

سایت من http://barbarisharif.com/

اطلاعات من محل سکونت:
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

حالت من: هیچ کدام

ارسال: #1
اگر به دنبال یک شرکت خوب و معتبر برای سپردن نظافت منزل به تیم نظافتچی شرکت می گردید ما شرکت آفتاب را برای شما پیشنهاد می دهیم.
یکی از مهم‌ترین مسائل افراد خانه دار می باشد. حال اگر شخص خانه دار در جایی کارکند و یا کارمند هم باشد که دیگر این دغدغه بیشتر می‌شود. خوشبختانه امروزه شرکت‌ هایی تأسیس‌ شده‌ اند که خدمات خوب و متنوعی در حوزه نظافت منزل ارائه می‌ دهند. ناگفته نماند شرکت‌ های اداری هم مشتری ثابت شرکت های خدماتی هستند و برای نظافت شرکت محل کار خود از آن ها خدمات دریافت می کنند. در این جا شما را با خدمات و تعرفه‌ های انجام آن آشنا می‌ کنیم
[تصویر:  %D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%81%D8%AA_%D9%85%D9...%D9%84.jpg]
برای اینکه سرعت کارتان بالا برود و همچنین حریم خصوصی‌تان حفظ شود، قبل از حضور نظافتچی فضاهای شخصی‌تان را، مرتب کنید. مثلا کمدها و کشوها را از یک روز قبل بیرون بریزید و هر چیز را سر جای خودش قراردهید. همچنین سعی کنید فضاهای پر کار مانند آشپزخانه را تا حدودی نظافت کنید تا کارتان جلوتر بیافتد. مثلا داخل کابینت ها را مرتب کنید و ظرف ها را بیرون بریزید و بعد از تمیز کردن کابینت و ظروف، آنها را سر جایشان قرار دهید.
مراحل خدمات رسانی

• ابتدا شرکت مورد نظرتان را انتخاب می‌ کنید.
• سپس نوع درخواست خود را تعیین می‌ کنید.
• تعداد ساعات نظافت و شروع و اتمام آن را مشخص می‌ کنید.
• در صورت اهمیت آقا یا خانم بودن خدمه آن را عنوان کنید.
• هزینه نهایی را مشخص کنید

از جمله خدماتی که شرکت آفتاب به مشتریان می دهد ، نظافت منزل شمال تهران می باشد که در محدوده شمال تهران خدمات نظافت منزل ارائه می دهد یا میتوان به نظافت منزل غرب تهران ارشاره کرد که توسط یک تیم کامل حرفه ای مدیریت میشود اشاره کرد.

لطفا از سایت باربری شریف بار ما دیدن فرمایید
۱۳۹۷-۵-۱۹ ۱۱:۵۰ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تبلیغات
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطمئن ترین شرکت باربری و اتوبار در تهران roozfreight 1 865 ۱۳۹۷-۵-۱۶ ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mjbabaei97

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان