با سلام به شما بازدید کننده محترم. در حال حاضر شما به عنوان مهمان در سایت حضور دارید.درصورتی که می خواهید از کلیه مطالب و امکانات سایت استفاده کنید باید عضو شوید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

زمان کنونی: ۱۳۹۷-۲-۱, ۰۹:۲۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

تابلوی اعلانات انجمن

[-]
جست و جو مطلب مورد نظر در انجمن

سایت شبیه فری بیتکوین برای 7 ارز + قرعه کشی
زمان کنونی: ۱۳۹۷-۲-۱, ۰۹:۲۹ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Pedro57
آخرین ارسال: Pedro57
پاسخ: 1
بازدید: 22

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تازه وارد
کاربر انجمن

وضعيت : آفلاین
دل نوشته من

سایت من

اطلاعات من محل سکونت:
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

حالت من: هیچ کدام

ارسال: #1
در این پست میخواهم 7 سایت Faucet که در پست های قبلی بطور جداگانه معرفی شده اند را برای راحتی دوستان در یکجا معرفی کنم و دلیل آن اینست که این 7 سایت از یک خانواده اند و کاملا ساختار یکسانی دارند و فقط در ارزهایی که ارائه میدهند متفاوتند. و از آنجا که در پست های قبلی فقط بطور مختصر معرفی شده بودند، در اینجا بطور کامل روش کار با آنها را خواهم گذاشت.
مدل کار این سایتها بسیار شبیه مدل سایت فری بیتکوین است. این سایتها هر کدام ارزهای مختلفی را به شما پرداخت می کنند. ارزهای دیجیتالی مثل لایت کوین، داگ کوین، دش کوین، اتریوم، پیرکوین، پرایم کوین و بلک کوین که هر کدام توسط یکی از سایتها عرضه میشود. این سایتها درآمد شما را به سایت FaucetHub واریز می کنند و حداقل میزان موجودی که باید شما در سایت داشته باشید تا بتوانید آن را از سایت برداشت و به حساب فاوست هاب خود واریز کنید، تنها 1 ساتوشی می باشد. این سایت به هنگام برداشت و واریز به فاوست هاب از سوی شما یک درصد کارمزد بر می دارد که مبلغ خیلی کمی است.
در این سایتها به هنگام Claim کردن میتوانید انتخاب کنید که به ازای کسر مبلغی از Claim ای که میخواهید انجام دهید، بلیت لاتاری خریداری کنید، تا در قرعه کشی شرکت کنید. طبعا هر چه تعداد بلیت های شما بیشتر باشد، شانس بیشتری در قرعه کشی خواهید داشت.
برای کار با این سایتها بر روی لینک هر کدام کلیک کرده و سپس در صفحه اصلی سایت بر روی Sign up در بالای صفحه کلیک کنید و ثبت نام کنید. سپس وارد ایمیل خود شده و ایمیل تایید سایت مورد نظر را باز کنید و بر روی لینک تایید درون آن کلیک کنید تا ثبت نام تکمیل گردد. بعد از آن با یوزرنیم و پسورد خود وارد صفحه اصلی خود شده و شروع به کار کنید. فاصله زمانی بین هر کلیک و کلیک بعدی، مانند سایت فری بیتکوین 60 دقیقه می باشد. ارزهای پرداختی عبارتند از:

Litecoin, Dogecoin, Dash, Ethereum, Peercoin, Primecoin, Blackcoin

سایت Faucet برای دریافت لایت کوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت داگ کوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت دش کوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت اتریوم رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت پیرکوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت پرایم کوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت بلک کوین رایگان
لینک سایت

پس از ورود به صفحه اصلی اکانت خود و در نوار بالایی صفحه، برای هر بار Claim کردن باید روی اولین قسمت، یعنی Faucet کنید:

[تصویر:  02037031826546403334.png]

سپس صفحه ای که می توانید در آن Claim را انجام دهید، باز میشود.

[تصویر:  40040178401703319849.png]

میزان پرداختی به شما با کلیک بر روی Roll and Claim بر اساس شماره ای که آوردید و طبق جدول حساب میشود که این قسمت و این جدول باز شبیه سایت فری بیت کوین است. همانطور که در شکل بالا می بینید معادل دلاری ارز دیجیتال مورد نظر هم در جدول نوشته شده است. تصویر زیر یک مورد از بدست آوردن شماره ممتاز و کسب مبلغ بیشتر در یکبار Claim کردن از سوی من است.

[تصویر:  19937565492061954207.png]

برای برداشت درآمد خود از همان نوار بالایی بر روی Withdrawal کلیک کنید و در صفحه باز شده فرم زیر را پر کنید. در فرم زیر میزان برداشتی و آدرس حسابتان در سایت FaucetHub را برای ارز مورد نظر نوشته و بر روی Place withdrawal کلیک کنید. مبلغ مورد نظر حداکثر تا 5 دقیقه به حسابتان در سایت فاوست هاب واریز خواهد شد.

[تصویر:  01824643259158857325.png]

در ادامه رسیدهای پرداختی سایت را هم خواهم گذاشت.
۱۳۹۷-۱-۲۳ ۱۰:۳۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تبلیغات
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان